گروه American Die and Mold فعالیت قالبسازی خود را گسترش میدهد

گروه American Die and Mold فعالیت قالبسازی خود را گسترش میدهد

گروه  American Die and Mold  (ADM) خدمات قالبسازی خود را گسترش دادند .
این گروه، تولید کننده کاربید و قالب های فولادی برای اکستروژن، ورق سازی با مکش عمیق، تولید فلز در دمای اتاق ، خرید از ADM را اعلام می دارد. طبق این اعلام، اتخاذ ADM همردیف با استراتژی Bridge Tool and Die’s برای رشد در بازارهای قالب گیری با ماشین کاری آن و تخصص بازاریابی به بازار تزریق است.
ADM در سال ۱۹۸۵ تاسیس و در زمینه ی تجهیزات قالب برای خودرو، صنایع پزشکی، هوا فضا و دیگر صنایع فعالیت می کند .  به موجب ادغام این دو شرکت قابلیت Bridge Tool and Die’s با دو برابر شدن مساحت تولید آن، و به خدمت گرفتن کارشناسان مجرب در زمینه قالبسازی تزریقی و همچنین اضافه کردن فرز CNC و تراش  و تجهیزات مربوطه افزایش یافت است.
گلن بریجمن، معاون و صاحب Bridge Tool and Die’s می گوید: “در گذشته قدرت اصلی Bridge Tool and Die’s در ماشین کاری مواد کاربید بود. این همکاری به مشتریان گزینه های بیشتری می دهد در حالی که منبع یک مرحله ای برای قالب ارائه می دهد. با گواهی ایزو شرکت، طرز فکری کیفی برای تولید قالب ها به ارمغان آوردیم. این، همراه با خدمات فوق العاده به مشتریان، به آنها کمک خواهد کرد تا نیازهای قالب خود را به موقع و با کیفیت بی نظیر رفع نمایند”

منبع : اینترنت
گردآوری : ایران ملد