Sandvik یک واحد جدید سوراخکاری سوراخهای عمیق را در انگلستان خریداری می کند

گروه ابزارسازی Sandvik یکی از بزرگترین مناطق تجاری تشکیل شده و…
Sandvik Coromant   محصول ابزار سازی Sandvik  که یک نام جهانی در زمینه تولید ابزارهای برشی برای تراشکاری،فرزکاری و سوراخکاری و همچنین سیستم های ابزارسازی پیش ساخته برای ماشین های تراش و ماشین های سنتر می باشد.

Sandvik Coromant محصول ابزار سازی Sandvik که یک نام جهانی در زمینه تولید ابزارهای برشی برای تراشکاری،فرزکاری و سوراخکاری و همچنین سیستم های ابزارسازی پیش ساخته برای ماشین های تراش و ماشین های سنتر می باشد.

توسعه یافته در زمینه ابزارهای برشی و تامین کننده Sandvik Coromant می باشد که موافق خرید شرکت سیستم های سوراخکاری سوراخهای عمیق در BTA Heller انگلستان می باشد که BTA Heller تهیه کننده و تامین کننده محصولات سوراخکاری سوراخهای عمیق می باشد.
BTA Heller ابزارهای سختکاری شده برای سوراخکاری سوراخهای عمیق درمجتمع ترکیبات و مواد می سازد. که بیشتر مشتریان آن ها درزمینه صنایع فضایی،انرژی و صنایع فلزی پایه فعالیت می کنند.
این بنگاه اقتصادی در Cirencester در Gloucestershire واقع شده است وبا گروه ابزار سازی Sandvik متحد شده و یکی از مراکز توزیع کننده جهانی Coromant درزمینه ابزارهای سوراخکاری سوراخهای عمیق به شمار می آید.
Anthony D. Evans مدیر BTA Heller و مسئول این مرکز جدید خواهد شد.
این خرید Sandvik حق استفاده از BTA را برای مدت طولانی فراهم می کند وفرصتی برای سرمایه گذاری درزمینه تحقیق ،توسعه محصولات وتولیدات بیشترابزارهای سوراخکاری سوراخهای عمیق ایجاد می نماید.
در نتیجه Sandvik Coromant خواهد توانست مهارت و میزان تولید محصولات خود راتقویت نماید. Anders Thelin رییس ابزار سازی Sandvik می گوید که: این استراتژی سود بخش طولانی مدت رشد خواهد کرد.اگرچه ما در آینده قصد داریم تجارت جهانی را در زمینه ابزار های سوراخکاری سوراخهای عمیق در صنایع فضایی،انرژی و صنایع فلزی پایه توسعه دهیم
Sandvik Coromant محصول ابزار سازی Sandvik که یک نام جهانی در زمینه تولید ابزارهای برشی برای تراشکاری،فرزکاری و سوراخکاری و همچنین سیستم های ابزارسازی پیش ساخته برای ماشین های تراش و ماشین های سنتر می باشد. Sandvik Coromant حدودا ۷۰۰۰ کارگر در بیش از ۶۰ کشور به عنوان نمایندگی ثابت توزیع فروش جهانی دارد که۲۰ مرکز تکنولوژی جدید در سرتاسر جهان واقع شده ، که مشتریان و پرسنل کرومانت را در زمینه راه حل هایی برای بالا بردن تولیدات آموزش می دهد

ابتدای صفحه


منبع:
ترجمه:ایران ملد
coromant.sandvik