گروه رودون به ماشینهای قالبگیری خود تکنولوژی ربات اضافه می کند.

این روش برای ارائه عملکرد بهتر برای محصولات با دیواره نازک و ضخیم طراحی شده است.

گروه رودون در حال اضافه کردن ۶ ماشین قالبگیری تزریقی هیدرولیکی به طبقه تولید خود می باشد.این روش ترکیبی ازمزایای سیستم های تزریق هیدرولیکی و الکتریکی میباشد.

این کمپانی می افزاید : ماشین های تزریق هایبریدی شامل یک تکنولوژی پمپ سروو خودفرمان ثبت شده است که وظیفه آن تامین دقت و تکرارپذیری همانند ماشین الکتریکی میباشد.بدون نیاز به تعمیرات ونگهداری و با کارایی بالاتر.

تونی هافمن مدیر مرکز رودون :ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود کیفیت محصولات شرکت هستیم.این تکنولوژی جدید قالب ها باسرعت و دقت بالاتر میباشد.سرعت و دقت در حقیقت نام این تکنولوژی میاشد.و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی مهمترین عامل استفاده از این تکنیک می باشد.

ماشین های بزرگ این شرکت میتوانند محصولاتی با اندازه های بزرگ را تولید کنند و این این امر از طریق تجهیز این دستگاه ها به Beam-Style و رباتهای چند محوره میسر میشود.

این کمپانی می گوید اتوماسیون رباتیک به کاررفته در این ماشینها با اضافه کردن دقت و سرعت بر روی ماشینهای Nissei برای بالابردن ظرفیت تولید است.این شرکت همچنین در زمینه ساخت تکنولوژی رباط خودفرمان برای مشتریانی که می خواهند این تکنیک را در محل کا رخانه خود و با کنترل های موردنیاز خود تغییر دهند سرمایه گزاری کرده است.

03

05

13

منبع:

Rodon Group