پژوهش و بازارها اضافه شدن ” گزارش صنعت ماشین قالبگیری تزریقی جهانی و چینی ، ۲۰۱۷-۲۰۲۱″ را اعلام کرده است

پژوهش و بازارها اضافه شدن ” گزارش صنعت ماشین قالبگیری تزریقی جهانی و چینی ، ۲۰۱۷-۲۰۲۱″ را اعلام کرده است

پژوهش و بازارها اضافه شدن ” گزارش صنعت ماشین قالب­گیری تزریقی جهانی و چینی ، ۲۰۱۷-۲۰۲۱″ را اعلام کرده است، گزارش برای ارائه­ ی آن­ها.

پس از سال­ها توسعه، بازار دستگاه تزریقی همه­ کاره چینی تقریباً اشباع شده است، در حالی که تقاضا برای دستگاه تزریقی پربازده، حرفه­ای، کوچک شده، هوشمند و اتوماتیک افزایش یافته است.

پربازده و دوستدار محیط: سبک ماشین قالب­گیری تزریقی کوچک که تماماً الکتریکی بوده و ماشین قالب­گیری تزریقی بزرگ که دو پلتن دارد آشکار شده است.

هوشمند: شرکت­ های خارجی موقعیتی پیشرو دارند، مانند Engel (تزریق ۴).

فانوک (مرکز قالب­گیری تزریقی انعطاف پذیر) و آربورگ ( سیستم جدید Gestica)؛ شرکت­های معمول چینی عبارتند از Borch که از سال ۲۰۱۰ در مسیر هوشمند شدن رفته است و ساخت کارگاه نمایش تولید هوشمند ماشین دو پلتن را در ژوئن ۲۰۱۶ در گوانژو آغاز کرده است.

چین بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده­ی ماشین قالب­گیری تزریقی در حالی که با چالش دوگانه در خانه و خارج روبه­رو شده است، در سال ۲۰۱۵ در بازار ماشین قالب­گیری تزریقی دچار رکود شده است اما از نیمه­ی دوم ۲۰۱۶ شاهد افزایش در تقاضا بوده است و فروش سالانه­ی بیشتر از RMB26 میلیارد، بهترین سطح اط سال ۲۰۰۹، را ثبت کرده است. در کنار افزایش تقاضا برای محصولات پلاستیکی از بخش­های پایین دستی مانند اتومبیل، ابزار خانگی، ۳C و بسته بندی، انتظار می­رود که فروش ماشین­ قالب­گیری تزریقی در چین در سال ۲۰۲۱ از RMB32 میلیارد بیشتر شود.

گزارش صنعت ماشین قالب­گیری تزریقی جهانی و چینی، ۲۰۱۷-۲۰۲۱، بر روی موارد زیر مترکز می­شود:

-صنعت ماشین قالب­گیری تزریقی جهانی (وضعیت کنونی، اندازه­ی بازار، ساختار بازار، شرکت­های اصلی و …)؛

-فضای سیاست و صنعت برای ماشین قالب­گیری تزریق در چین؛

-تولید، فروش، وارادات و صادرات، چشم انداز رقابتی  و … ماشین قالب­گیری تزریقی در چین؛

– توسعه­ی بخش­های تولید (ماشین قالب­گیری تزریقی تمام الکتریک، ماشین قالب­گیری تزریقی تمام هیدرولیک، ماشین قالب­گیری تزریقی دو پلتن)؛

-توسعه­ی صنعت ماشین قالب­گیری تزریقی در ژجیانگ، شنژن، جیانگسو،… ؛

-۱۰ شرکت جهانی و ۱۵ شرکت چینی ماشین قالب­گیری تزریقی (عملیات، کار استراتژی توسعه ماشین قالب­گیری تزریقی و ، …؛

منبع : اینترنت

گردآوری : ایران ملد