درباره ما

کامپیوتر، این پدیده عصر حاضر که فناوری در همه زمینه ها را دچار تحول اساسی و آشکار نموده است ; واینترنت که ارتباطات را سریع و آسان در صحنه بین الملل برآورده ساخته است،ما را بر آن داشت تا گامی در جهت استفاده ازاین پدیده در زمینه ی قالبسازی در ایران بگذاریم.

افزایش روزافزون سایت‌های اطلاع‌رسانی/خدماتی در اینترنت، درک ارتباط موضوعی و مفهومی، مابین اطلاعات/خدمات ارائه شده در آنها روزبه‌روز اهمیت بیشتری می‌یابد. ابزارهای جستجوی موجود در اینترنت مانند Google نیز با استفاده از کلمات کلیدی موجود در این سایت‌ها و فرمول‌های پیچیده‌ای که به مرورزمان توسعه داده‌اند به طبقه‌بندی آنها می‌پردازند. بدیهی است که این روش تنها پاسخگوی بخشی ازنیازهای کاربران و شاید تنها یک نقطه شروع دراینترنت است.

رسالت ایران ملد به‌عنوان یک وب سایت تخصصی در زمینه قالب و قالب سازی، توانائی بخشیدن به کاربران خود در ابعاد گوناگون کار است. ارائه اطلاعات در زمینه‌های عمومی وتخصصی وایجاد ارتباط الکترونیکی با تولیدکنندگان و سازندگان ایجاد بستری مناسب برای کاربران، هدف اصلی ما درایران ملد است که به یاری خداوند بزرگ و استفاده از تکنولوژی‌های نوین در راه رسیدن به آن گام برداشته‌ایم.

ایران ملد مجموعه ای از مطالب تخصصی در زمینه

قالبهای پلاستیک ، فلزی ، دایکست ، ماشین های افزار، مواد پلاستیک ، فولاد ، نمونه سازی سریع ،کنفرانس ها ، سمینارها ،نمایشگاه های داخلی و خارجی ، به همراه گالری فیلم وعکس در زمینه قالبسازی و در کل آخرین تحولات صنعت قالبسازی

امید است با عنایت به الطاف پروردگار و راهنمائی اساتید دانشگاه ها وهمکاران فعال در این حوزه وبه همت بلند دانشجویان،سازندگان،تولید کنندگان،فروشندگان و خواست کاربران ایران ملد این هدف دست‌یافتنی باشد .
info@iranmold.com پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشد.